KONST / Litografier / Färglitografier 16723280
nr 1672 3280
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografier, 4 st, Globen. Signerad, färglitografi, numrerad 87/100 cm, yttermått inklusive ram: 55x73 cm
Kondition: 2 st saknar glas
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:50:00
1.500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas